Ağ ve Cihaz Yönetimi Sistemleştirme

 

Kyocera Net Viewer

Kyocera’nın 5 küçük ve orta ölçekli işletmeler için üretilen güçlü ve pratik ağ cihaz yönetim yazılımıdır. Kullanıcılara tek merkezi yönetim noktasından sayaç okuması, durum bilgisi alınması, uzaktan cihaz yapılandırması, merkezi yönetimde bulunan ağ cihazlarının yönetimi başta olmak üzere pek çok imkan sunar.

Detaylı cihaz bilgisi, ayarlar, sayaçlar, kullanıcılar, adres defteri, sistem günlükleri, görünümü, Uzaktan cihaz ayarları ve özellikleri yapılandırması, Entegre cihaz ve sayaç yönetimi hızlı ve güvenilir bir çözümüdür.

Kyocera Net Admin

Kyocera’nın ağ yöneticilerine web tabanlı bir platform ile 10.000’den fazla cihazı kolay ve basitçe yönetme imkanı sağlayan bütüncül cihaz yönetim yazılımıdır.

Sayısız programın kullanımını veya her cihazın başına giderek kontrol paneli üzerinden gerçekleştirilebilen görevler şimdi tek, hızlı ve modern bir platformda başarıyla gerçekleştirilebilir. Cihaz yöneticisi cihazları gruplar halinde sezgisel olarak organize etmeye, cihaz durumlarını bir bakışta görmeye, otomatik e-posta alarmları kurmaya, Kyocera cihaz aygıt yazılımınlarını güncellemeye olanak tanır. Cihaz yöneticisi, Sezgisel gruplama, Anlık durum takibi, Detaylı cihaz araması, Aynı zamanda çeşitli cihazlarda değişiklik ayarları, Proaktif yönetim, Alarm yönetimi, Cihaz arıza giderme işlevlerini sağlar.