EN ÇOK SORULANLAR

İş yeriniz için hangi model yazıcı tercih etmeliyiz

İş yerimiz için hangi tip yazıcı tercih etmeliyiz ?

MarkaYazıcı markalarında zirveyi HP ve Epson çekerken, OKİ ve Samsung da onları izleyen önemli yazıcı markalarıdır. Ayrıca Xerox, Brother, Canon, Kyocera gibi markalar da yazıcılar üzerine uzmanlaşmıştır

Ancak burada markadan sonra ihtiyaçlar devreye girer . Yazıcınızı ihtiyazlarınız doğrultusunda tercih etmeniz iş yükünüzü azaltmanıza fayda sağlayacaktır.

A3 yazıcı ve sarf malzemeleri satış ve temini

Her model  A3 yazıcı temin edilir .

istanbul içerisine 1 iş günü içerisinde randevu oluşturulduktan sonra kurulum hizmeti sağlanır.

Mevcut A3 yazıcılarınız  ve  A4 yazıcılarınızın sarf malzemeleri temininde de gerekli destek hizmeti sağlanır

Hangi Marka Yazıcı Daha Uzun Ömürlü

En çok sorulan sorularımızdan biri uzun ömürlü yazıcı modelidir. Aslında kullanım alanı ve yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterir.

Fiyat ve performans durumu da bu özelliğin en önemli fonksiyonudur denilebilir. Yazıcı tercihi yaparken kullanacağınız sarf malzemeden kullanım alanınıza ve isteklerinize göre tercih sağlamanız sizin için faydalı olacaktır.

Teknik Servise Desteği Almak

Teknik destek birimimiz ile iletişime geçip ilk olarak problemleriniz ile ilgili bilgi vermeniz gerekiyor. Yazıcınız ile ilgili yaşadığınız sorunların neler olduğunu tespit edip müdahale için en uygun ekibimizi tarafınıza yönlendirmemiz gerekir . Bunun için randevunuzu uzman danışmanlarımızca oluşturur ,  belirtilen gün ve saate destek hizmeti sağlarız.

Cevablar yeterli değil mi ? 

O zaman iletişime geçmeye nedersiniz  .