Kopya Başı Kiralama

Baskı sistemleri ile ilgili çözümlere satın almak yerine uzun vade de kiralama ile de sahip olabilirsiniz.

    Tüm maliyetleri tek seferde ödemek daha sonrası için sarf malzeme ve bakım onarım ücreti ödemek yerine kurumunuzu ve bütçenizi zora sokmayacak şekilde uygun ücretli kiralama ile ödeme sağlaya bilirsiniz.

Kiralama süresi sonunda son geliştirilmiş teknolojili sistemlere kolayca geçiş yapabilirsiniz.

    Sözleşmeniz devam ederken yapmış olacağınız yeni sisteme geçiş talebiniz veya yeni aygıt ekleme gibi hizmetlere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

    Ücretsiz Toner ve Servis Desteğinden Faydalanın Satın alma veya kiralama yaptıktan sonra olası cihaz arızalarınız veya sarf malzemelerinizin tükenmesi durumunda satın alınan veya kiralanan fotokopi makineleri için kopya başı bakım hizmeti ile kartuş, toner, drum vb. sarf malzemelerini ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

     Üstelik stoklu çalışma modeli ile cihaz tonerini tükenmeden otomatik olarak sipariş edebilir, böylece hiçbir aksama olmadan çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

    İş birliği kapsamında sağlanan kopya başı bakım hizmeti ile kullanıcı hatası hariç bütün servis talebiniz ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

Bütçe kısıtlamaları yüzünden çözüme tam ulaşmayacak bir sistemi satın almak yerine, uygun kira bedelli ve problemlerinizi çözebilecek tam bir çözüme ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak