İndirim!

Renkli A4 Yazıcılar

8,000.00 7,500.00

Ürün Detayları
HP Color LaserJet Pro M479FNW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Üstün Yazdırma Teknolojisi
Kullanıcısına en kaliteli yazdırma teknolojisini sağlayan ve bu bağlamda onların en yüksek performansa erişmesine yardımcı olan başarılı bir yazdırma tekniğine sahiptir. Güncel teknolojik donanımların pek çoğunu içinde barındıran yapısı sayesinde alanda yer alan en başarılı yazıcılardan birisi olarak bilinmektedir.
Hızlı Yazdırma Teknolojisi
Hızlı yazdırma teknolojisi sayesinde kullanıcılarının hem vakitten tasarruf etmelerine hem de zamandan kazanmalarına yardımcı olmaktadır. En kısa zamanda en yoğun çıktıların alınmasını sağlayarak kullanıcılarına üst düzey bir çalışma performansı sunar.

Wifi ile Akıllı Bağlantı
Sahip olduğu wifi sistemi sayesinde akıllı bağlantı yapabilme özelliğine sahip olan ürün, her anlamda sizleri tatmin etmek üzere tasarlanmış ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle kablolu bağlantıya ihtiyaç duymadan sadece wifi bağlantısı üzerinden sizlere çıktı alabilme imkanı yaratır.

Ergonomik Tasarım
Oldukça başarılı bir ergonomik tasarıma sahip olan ürün, özellikle dar alanlarda son derece yüksek performans sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde sizlere başarılı bir kullanım alanı yaratır.
Çevre Dostu
Düşük enerjili çalışma sistemi ve sağlığa zararlı hiçbir materyalinin bulunmaması, doğaya karşı tam anlamıyla yüksek sorumlulukla çalıştığını gösteren en önemli göstergedir.

Üstün HP Kalitesi
HP standartların şaşmadan tam anlamıyla yüksek teknolojik alt yapı ile üretilmiş olan bu ürün, sizlere oldukça başarılı ve sistematik bir kullanım sağlar.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Author: HP YAZICI

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Renkli A4 Yazıcılar” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

I accept the Privacy Policy